Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in C:\webspace\NWB30011\ruyatabirleriveyorumlari.com\www\ayar.php on line 15 Rüyada Silah görmek

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri Notice: Undefined variable: index in C:\webspace\NWB30011\ruyatabirleriveyorumlari.com\www\ruyadetay.php on line 55 İndexi


A - B - C - Ç - D - E - F - G - Ğ - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z


Silah

       Rüyada silâh görmek , düşmana galip gelip zafer bulmaya, kuvvete ve hastalıkları def etmeye delâlet eder.
       Bir kimse üzerinde silâh olduğunu görse, kendisi de silâhı olmayan bir kavim arasmda bulunsa o kimse o kavmin reisi ve silâhın iyiliği miktarınca halkın rağbet ettiği birisi olur.
       Bir kimse silâhlı olduğu halde halkın kendisine baktıklarını görse, halk, o kimsenin dedikodu ve gıybetini yapar.
       Eğer bakan halk, ihtiyar kimseler ise, onlar o kimsenin dost ve ahbabıdırlar. Bakanlar genç iseler, o kimsenin kötülüğünü isteyen düşmanlarına delâlet eder.
       Üzerinde silâh olduğunu ve onları kullanmaya kudreti olduğunu gören kimsenin, kemal sahibi birisi olduğuna, arzu ve isteğine ulaşmasına delâlet eder. Hastalar hakkında bu rüya onların ölümüne delâlet eder. Bazen de bu rüya, dinde salâh'a delâlet eder. Rüyayı gören korkuyorsa ve hasta ise Allah-ü Teâlâ Hazretleri (C.C.) şifa verir. Eğer yolcu ise, ailesine sağ salim olarak döner.
       Bir kimse soyularak silâhının elinden alındığını görse, devlet ve saltanatının ve kavminin kuvvetsiz ve zayıf olmasına delâlet eder.
       Rüyada silâh kuşanmak, ilme, kişiyi fakirlik ve şiddetden kurtaracak mala ve düşmanı kovmaya, korktuğu kimseye galip gelmeye delâlet eder.
       Rüyada silâh kuşanmak, kendisiyle hastalık ve dertlerin giderildiği ilâca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden hanıma delâlet eder.
 
© 2010 Copyright - Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanmak, Yayınlamak ve Çoğaltmak Yasaktır.